еМагазин

Tag : Горан Минчев

Македонија ТОП СТОРИИ

За поранешниот генерален секретар на СДСМ, Минчев, „францускиот предлог“ е крајно понижувачки и неприфатлив

Редакција
Не верувам дека постои чесен Македонец кој може да прифати вакво нешто. Ова е време невреме за Македонија. Не е време за калкулации и молк....