еМагазин

Tag : Горан Пандев

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Украдена ѕвездата на Горан Пандев од плоштадот во Струмица

Редакција
На плоштадот „Гоце Делчев“ во Струмица, денеска, ја снема ѕвездата на познатиот македонски фудбалер, Горан Пандев, информираат од Општината Струмица. „Оваа ѕвезда беше поставена во...