еМагазин

Tag : херои

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Хероите од цртаните филмови денеска во акција на Клиниката за детски болести

Редакција
Волонтери на Црвен Крст преправени во херои од цртаните филмови омилени на децата, ја посетија Клиниката за детски болести. Бетмен, Супермен слетаа во собите на...
ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Запознајте ги супер хероите од скопската Зоолошка градина

Никола Осило
Зоолошка градина од ден на ден го менува својот лик, а забележително е што многу често има принови од животните што секако е знак дека...