еМагазин

Tag : кнауф радика

БАШ НИ Е ЌЕФ

Секоја чест: „Кнауф Радика“ донираше 800.000 денари за изградба на централен систем за кислородна инсталација во дебарската болница

Редакција
Компанијата „Кнауф Радика“ позитивно одговори на барањето на дебарската Општа болница за финансиска помош за изградба на централен систем за кислородна терапија во болницата, потврди...