еМагазин

Tag : крстосница

Локално

Со возило удрил во полицаец на крстосница во Скопје

Редакција
На 04.11.2019 во 14.00 часот на крстосница од бул.„Кузман Јосифовски Питу“ со бул.„Кочо Рацин“, патничко моторно возило „форд“, со скопски регистарски ознаки, управувано од Д.Р.(37),...