еМагазин

Tag : Марина Убавкова

БАШ НИ Е ЌЕФ

Изложба на Марина Убавкова, „Портрет и личност“

Редакција
На 18 јануари во 20 часот во галеријата на МКЦ ќе биде отворена изложбата „Портрет и личност“ на Марина Убавкова. Ќе бидат изложени 24 дела...