еМагазин

Tag : Марко Колев

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Кој е Марко Колев, новиот градоначалник на Велес

Редакција
еМагазин во серијал ќе Ви ги престави градоначалниците кои беа избрани во првиот круг од Локалните избори. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг доби 22...