еМагазин

Tag : мраз

БАШ НИ Е ЌЕФ

Во среда се отвора лизгалиштето во СЦ „Борис Трајковски“

Редакција
Оваа среда стартува новата сезона на лизгалиштето во СЦ „Борис Трајковски“. Поради необично топлото време за овој период од годината, отворањето беше малку одложено, но...