еМагазин

Tag : НЛО

Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Што откри извештајот за НЛО на НАСА: Ја посетиле ли Земјата вонземјани?

Редакција
Би-Би-Си Истражувањето на НАСА за стотици забележани НЛО откри дека нема докази дека вонземјаните стојат зад необјаснетите феномени, но вселенската агенција исто така не можеше...
Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Пентагон потврди автентичност на снимки од НЛО

Редакција
Министерството за одбрана на САД потврди дека протечените фотографии и видеа од „неидентификувани летечки објекти“, направени во 2019 година, се веродостојни и автентични снимки. „Фотографиите...
Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Несекојдневен настан: Пентагон официјално објави снимки од НЛО

Редакција
Пентагон официјално објави три видеа кои прикажуваат „неидентификувани воздушни појави”(НЛО). Американската морнарица ја потврди автентичноста на видеата. На нив се гледа како непознатите летечки објекти...