еМагазин

Tag : осуденици

Локално

Затвореници во Идризово за да спречат претрес, го предизвикале пожарот

Редакција
Управа за извршување на санкциите информираше дека при претресот во Идризово биле одземени шест мобилни телефони „На 29.10.2018 година, околу 22 часот, по наредба на...