еМагазин

Tag : Пирамид билдинг солушнс

Бизнис ТОП СТОРИИ

ЈП Водовод и канализација – Скопје склучи договор со Пирамид билдинг солушнс вреден 575,6 илјади евра

Редакција
ЈП Водовод и канализација – Скопје склучи договор за санација и доведување во првобитна состојба на оштетените површини при санација на дефекти на водоводна и...