еМагазин

Tag : попуст

Балкан ТОП СТОРИИ

На шопинг во Солун: Започнаа големите попусти во Грција

Редакција
Од пред неколку дена во Грција стартуваа големите постновогодишни попусти, кои секоја година традционално стартуваат од 13 јануари, а ќе траат до 29 февруари, јавува...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Виз ер“ за Black Friday нуди 30% намалување на цените на картите на одбраните летови

Редакција
Wizz Air, најзелената авиокомпанија во Европа и водечкиот нискобуџетен авиопревозник во Централна и Источна Европа денес објави попуст до 30% на одбрани летови букирани денес...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Black Friday во БК мебел попуст до 50 проценти

Редакција
Сега е совршен период од годината да внесете топлина во вашиот дом! Декорирајте го вашиот дом со парчиња мебел од висок квалитет по одлична цена...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Ексклузивна акција на градежната компанија „Бортас“ – 7 недели, 7% попуст

Редакција
Градежната компанија „Бортас“ денеска почнува промотивна акција за мали станови во Riverview Residence, една од најубавите згради на новата атрактивна скопска локација Криви Дол, со...
Локално

Стопи се од попусти до -70% во Капитол мол

Редакција
Нашето секојдневие е исполнето со обврски заради кои имаме помалку време за работите кои ги сакаме, посебно за шопингот кој прерасна во задача и нешто...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„БК мебел“ со нова летна акција и попуст до 33 %

Редакција
Компанијата „БК мебел“, позната по висококвалитетен мебел и најголеми акции и промоции на мебел, овој месец од 17.07.2019 (среда)  до 10.08.2019 (сабота) стартува со нова...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Black Weekend во Капитол мол од 23 до 25 ноември

Редакција
Во духот на светскиот Black Friday, Капитол мол подготви одлични попусти за овој петок, 23-ти ноември. Сите акции и попусти ќе траат и за време...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Одвој момент за себе во Lisca за Black Friday

Редакција
Black Friday е празник на попустите. Сите целат кон тоа да го добијат тоа што го сакаат, по пониски цени. Lisca го третира овој ден...
Бизнис

„Виз ер“: 20 проценти намалување на картите за резервации направени денеска

Редакција
„Виз ер“, една од најбрзо растечките авиокомпании во Европа, денес ја започна својата летна продажба, нудејќи им на патниците 20 проценти намалување на избрани летови...