еМагазин

Tag : портал

Македонија ТОП СТОРИИ

Оштетените новинарки во случајот против сопственикот на порталот „Доказ“ очекуваат правдата да биде задоволена

Редакција
Очекувам дека со ова судење конечно ќе се добие правдата и ќе се открие кои се натрапниците во нашата професија и конечно ќе се поделиме...