еМагазин

Tag : притвореник

Локално

Почина притвореник кој бил хоспитализиран на комплексот клиники „Мајка Тереза“

Редакција
Во СВР Скопје вчера околу 00.50 часот било пријавено дека во Одделот на арестантско одделение при комплекс клиники „Мајка Тереза“ бил пронајден починат притвореник И.Т.(62)....