еМагазин

Tag : Силк Роуд Банка

Бизнис

Шезан Рехман Кхан на местото на Горан Марковски во Надзорниот одбор на Силк Роуд банка

Никола Осило
Силк Роуд банка преку Македонската берза информира дека во Централниот регистар е извршен упис на Шезан Рехман Кхан за член на Надзорниот одбор на банката,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишен шопинг со American Express картичките на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод претстојните новогодишни и божиќни празници Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско новогодишно шопинг доживување. За прв...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Black Friday” шопинг изненадување со American Express

Редакција
Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско шопинг изненадување по повод претстојниот ден на шопингот “Black Friday”. За прв...