еМагазин

Tag : Стрежево

БАШ НИ Е ЌЕФ

Ски-центарот Нижеполе започнува со работа од денеска

Редакција
Ски центарот Нижеполе започнува со работа од денеска од 10 до 14 часот. „Почитувајте ги сите Ковид-19 и безбедносни протоколи. Нашата механизација ја подготви патеката...