еМагазин

Tag : врнежи

Македонија

Уживајте во убавото време уште неделава, од понеделник студено

Редакција
Стабилното и топло време ќе се задржи до недела, а од понеделник се најавува опаѓање на температурите за неколку степени. Времето до крајот на оваа...