еМагазин

Tag : Еј

Забава

(Видео) Филмот „ЕЈ!“ за киднапирањето на премиерот ќе го затвори Синедејс

Никола Осило
Македонскиот филм „Еј!“ на режисерот Васил Христов ќе ја има својата премиера на завршната вечер од филмскиот фестивал „Синедејс“ во недела на 18 ноември. „Еј!“...