еМагазин

Tag : Маго

Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Есенска модна инспирација: Каролина во боите на Mango

Редакција
Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова есен подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени од брендот...