еМагазин

Tag : Македонски брод

Локално

Дивееле во дискотека во Македонски брод

Никола Осило
На 10.02.2019 година во 02,50 часот било пријавено дека во Македонски Брод во диско клуб Ј.Р.(22) и А.Л.(26) и двајцата од Македонски Брод го нарушиле
Локално

Во Скопје пронајдена 14-годишната исчезната штитеничка од Македонски брод

Никола Осило
На 10.09.2018 година во Скопје било пронајдено 14-годишното девојче-штитеник на Центарот за социјални работи Македонски Брод, кое беше пријавено за исчезнато на 08.09.2018 година. Девојчето