еМагазин

Tag : наградна игра

ЖИВОТ

Revalid®: Уште неколку дена до крајот на наградната игра за да освоите патување во Швајцарија

Редакција
Имате уште неколку дена да купите еден од производите на Revalid® и да бидете потенцијален добитник на незаборавен викенд за двајца во Швајцарија. Токму вие...
Техно

А1 Македонија го најавува A1 Game Fest 2019 – најголемиот гејминг настан за оваа година

Редакција
А1 Македонија со гордост го најавува A1 Game Fest 2019, најголемиот гејминг настан за оваа година што ќе се одржува во наредните два дена, 14...
БЕСПАРИЦА

Сите детали за наградната игра Мој ДДВ#Моја награда

Редакција
„Секоја фискална сметка е важна“ е слоганот на наградната игра Мој ДДВ #Моја награда што стартува на 15-ти овој месец и ќе трае една година...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Рамсторе го прослави својот 14. роденден со многу награди, настани, и хуманитарни активности

Редакција
Традиционално секоја година во месец октомрви/ноември Рамсторе маркетите организираат активности за наградување на своите потрошувачи. Па така, минатата недела на 2 декември, Рамсторе ја заокружија...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Голема наградна игра на НЛБ Банка: „Поинакво зимско доживување со Mastercard haPPy во Кицбил, Австрија“

Редакција
НЛБ Банка во периодот од 16.11.2019 до 30.12.2019 година организира наградна игра за сите корисници на НЛБ Mastercard haPPy кредитните картички во која еден среќен...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Голема наградна игра – освојте патување од бајките во Швајцарија со Revalid®

Редакција
Незаборавен викенд за двајца во Швајцарија е првaта награда која може да ја освоите доколку учествувате во наградната игра на познатиот бренд Revalid®. Ваше е...
Бизнис

„Мој ДДВ, моја награда“ – со наградна игра ќе се зголемува фискалната дисциплина

Никола Осило
На предлог на Министерството за финансии, со цел понатамошно зајакнување на фискалната дисциплина и подигањето на свеста на граѓаните за задолжително барање и земање на...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Доделени наградите од четвртото редовно и второ мастер коло од наградна игра „Со ВЕРНА полни и секогаш добиј“  

Редакција
Макпетрол денес, во продажно-сервисниот салон на Honda ги додели наградите од четвртото редовно коло, како и од второто мастер коло од овогодинешната наградна игра на...
Бизнис

„Македонски телеком“ ги предупреди корисниците за лажна наградна игра

Редакција
„Македонски Телеком“ денеска ги предупреди своите корисници да не учествуваат во наградна игра за која им стигнуваат пораки на нивните телефони, бидејќи се работи за...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Започнува „Двеодолива Чоко Стоби Флипс“ наградна игра

Редакција
Од денеска Витаминка ја започнува големата „Двеодолива Чоко Стоби Флипс“ наградна игра. Награди ќе има на секои два часа, дневни, саботни, неделни и месечни. Во...