еМагазин

Tag : одржливост

Интервју ТОП СТОРИИ

Јасмин Бем: Разновидноста носи развој, профитабилност и одржливост на компаниите

Редакција
Деновиве во Скопје се оддржа Самитот Македонија2025, а Јасмин Бем беше една од учесниците. Таа се осврна на интересна тема, зборувајќи за тактиките како да...