еМагазин

Tag : продавници

Е-излог ТОП СТОРИИ

Жените заедно, хумана иницијатива на Women’secret

Редакција
Women Together (Жените Заедно) e иницијатива на шпанскиот бренд Women’secret, која работи под мотото дека малите нешта кои секоја од нас ги прави, всушност имаат
Балкан

(ВИДЕО) “Тепачка“ за евтини пилиња: Србите од три сабајле чекаа да се отворат супермаркетите на Лидил

Редакција
Германскиот трговски ланец „Лидл“ денеска ги отвори своите први 16 супермаркети во 12 градови во Србија, во кои ќе бидат вработени над 1.500 лица. Супермаркети
Балкан

„Лидл“ ги отвора своите први супермаркети во Србија

Редакција
Германскиот трговски ланец „Лидл“ утре ќе ги отвори своите први 16 супермаркети во 12 градови во Србија, во кои се вработени над 1.500 лица. Почетокот