еМагазин

Tag : Рамстор Мол

Убава приказна

Рамстор мол прославува 15 години

Редакција
Рамстор Мол прославува 15 години постоење. 15 години креирање на радосни моменти. 15 години среќа, одличен шопинг, многу насмевки и уживања. 15 години се грижиме...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Шопинг-лудилото „garage sale“ го преполни „Рамстор мол“

Редакција
Огромен број на посетители дојдоа на првиот ден од Garage Sale во „Рамстор Мол“. Можноста да ги искористат први огромните попусти и да ја искористат...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Дружење со децата од „Дајте Музика“ во „Рамстор Мол“

Редакција
По повод почеток на второто полугодие од учебната година, како и секогаш „Рамстор Мол“ нуди одлична забава за најмалите која ќе изобилува со многу музика,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Рамстор Мол ве наградува – во Новата година со нов Ford EcoSport

Редакција
Од 16.11.2019 до 16.01.2020 година пазарувај во Рамстор Мол и учествувај во големата наградна игра каде можеш да освоиш нов автомобил Ford EcoSport. Се што...
Да помогнеме

Бидете дел од хуманитарната акција на Рамстор Мол и Црвен Крст: „Новогодишна елка на желби„

Редакција
Најубавото нешто на светот е детската насмевка, а Новата година е вистинко време да подариме насмевки на детските лица. Оваа година по јубилеен 10-ти пат,...