еМагазин

Tag : секс

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Дури 36% од момчињата и 3% од девојчињата на 15-годишна возраст имале сексуален однос

Редакција
Дури 36 отсто од момчињата и три проценти од девојчињата на 15-годишна возраст имале сексуално искуство. Стапката на тинејџерска бременост кај нас е речиси трипати...
Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео) Албански градоначалник имал секс со девојка во кабинетот, по скандалот поднесе оставка

Редакција
Градоначалникот на северниот албански град Кукс, Сафет Ѓици, поднесе оставка од функцијата, по објавувањето на видео на кое се појавува во интимни моменти со девојка...
Локално ТОП СТОРИИ

Директор на велешко училиште добил аудио снимка од наводен сексуален однос на професор со ученичка

Редакција
Порталот Прес24 објави дека директор на средно училиште во Велес, добил аудио снимка на социјалната мрежа „Фејсбук“ од непознат профил за наводен сексуален однос меѓу професор од...
Балкан ТОП СТОРИИ

(Видео+фото) Му извадија секс афера на Петков: Објавено видео на кое наводно ја допира по задникот шефицата на неговиот кабинет

Редакција
До редакцијата на ПИК.бг пристигнала видео снимка, на која се гледаат две лица, кои многу личат на бугарскиот премиер Кирил Петков и Лена Бориславова, шефицата на...
Македонија ТОП СТОРИИ

Девојка со посебни потреби “продавана“ од мајка и сестра и за секс

Редакција
Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција, по преземените предистражни дејствија, денеска донесе Наредба за спроведување истражна постапка против...
18+ ТОП СТОРИИ

Се што сакавте да прашате, а Ви беше срам: Дали ќе се заразите со коронавирусот за време на секс?

Редакција
Би-Би-Си – Лондон Дали ќе се заразите со коронавирусот за време на секс? Можеби сте го помислиле тоа, но Ви било срам да прашате. За...
18+ ТОП СТОРИИ

Не е време за менување партнери: Њујорк издаде прирачник за безбеден сексуален живот

Редакција
Здраствените власти во Њујорк, град со 8,7 милиони жители, од кои со новиот коронавирус се заразени над 12.000 луѓе, издадоа прирачник за безбеден сексуален живот,...
18+ ТОП СТОРИИ

Се пренесува ли коронавирусот по сексуален пат?

Редакција
Експертите потврдија дека сè уште нема докази дека Ковид-19 може да се шири по сексуален пат, но треба да се биде многу внимателен. Треба да...
Забава

(Фото) Џенифер Лопез покажа дека е секс-бомба и на 50 години

Редакција
Една од најпознатите поп-пејачки и актерки на денешницата, Џенифер Лопез ги почести своите фанови на социјалните мрежи со неколку фотографии кои покажуваат дека таа се...
18+

Пет здравствени проблеми кои можете да си ги олесните со сексот

Редакција
Некои научници тврдат дека редовните сексуални односи се клуч на вечната младост и добро телесно и духовно здравје на секој поединец. Докажано е дека сексот...