еМагазин

Tag : кревет

Македонија

Кревети на Катица Јанева и мебел, гардероба и чанти на Боки 13 одат на продажба

Редакција
Директорот на Агенцијата за управување со одземен имот,  Фатон Асани во интервју за весникот „Вечер“ вели дека неколку кревети на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева,...