еМагазин

Tag : нови сад

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Џијан Емин со фантастичен настап во Нови Сад со проектот „La Vie En Rose“

Редакција
Македонскиот диригент и композитор Џијан Емин, на 22 декември настапи во Нови Сад, во салата на „Српско народно позориште“ заедно со Војвоџански симфониски оркестар, на...
Балкан ТОП СТОРИИ

(Фото) „Дали знаеш од каде доаѓа твојата роба (дрога)?„: Фестивалот EXIT одржа лекција по маркетинг

Редакција
Новата кампања на еден од најпознатите музички фестивали во европа, EXIT, кој стартува од 4. јули, во Нови Сад, Србија, предизвика големо внимание во регионов....