еМагазин

Tag : Прокредит банка

Бизнис

Прокредит банка оствари добивка од 182 милиони денари

Никола Осило
Прокредит банка во текот на минатата година оствари добивка од 182 милиони денари, што е намалување во однос на претходната година кога добивката на банката...