еМагазин

Tag : Котур

Забава

Одличната панк-рок сензација Les Lullies од Франција, на 16. јуни во живо во Котур

Редакција
Одлична панк-рок сензација од Монпеље, Франција, Les Lullies во живо за прв пат во Македонија, ќе настапат во Котур кафе и филм, во Скопје, на...