еМагазин

Tag : Цветан Трипуновски

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил заменик министерот Цветан Трипуновски

Редакција
еМагазин прв го објавува анкетниот лист на заменик министерот за земјоделие, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски, кој го доставил до Антикорупциска комисија. Каков имот пријавил...
Македонија

Раководителот на подрачната единица на МЗШВ подготвува кривична пријава за Трипуновски, за неовластено снимање

Редакција
Раководителот на подрачната единица на Министерство за земјоделство, шумарство и водостопанство (МЗШВ) во Берово, Гоце Милошевски подготвува кривична пријава за дополнителниот заменик-министер Цветан Трипуновски за...
Македонија

Трипуновски: Не сум вршел мобинг, бидете подготвени на многу вакви контроли

Редакција
Дополнителниот заменик-министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски на Фејсбук реагираше на ставот на Дирекцијата за заштита на лични податоци, дека тој со снимањето...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Вознемирена реакција на вработените за снимањето на Трипуновски во подрачната единица на МЗШВ во Берово

Редакција
Дополнителниот заменик-министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски ненајавено ги посети вработените на Подрачната единица на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство (МЗШВ) во...
Македонија

ДЗЛП за „ТВ21“: Неовластено снимање, па дури и како мобинг може да се окарактеризира снимката на Трипуновски

Редакција
Во врска со снимката на дополнителниот заменик-министер за земјоделство, Цветан Трипуновски, кој упадна во подрачната единица на Министерството за земјоделие, шумарство и водостопанство (МЗШВ) во...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

ПОРТРЕТ: Кој е Цветан Трипуновски, новиот заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство

Редакција
Цветан Трипуновски како предлог на ВМРО-ДПМНЕ е новиот заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство во техничката влада.. Работно искуство Тој веќе има работено во...
Македонија ТОП СТОРИИ

Кој е Цветан Трипуновски, кој ВМРО-ДПМНЕ го предлага за заменик министер за земјоделство

Редакција
Цветан Трипуновски е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за нов заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство во техничката влада.. Тој веќе има работено во Министерство за...