еМагазин

Tag : “Беланоца“

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Сопственикот на кафулето „Барон“ во кое беше подметнат пожар е во Идризово

Редакција
Кафулето „Барон“ во скопски Чаир, во кое беше подметнат пожар и кое го носи името на истоимената криминална група „Барон“ и нејзиниот член Гани Туша,...