еМагазин

Tag : Владимир Ангелов

Бизнис ТОП СТОРИИ

Разрешен и директорот на Агенцијата за филм

Редакција
Владата одлучи да го разреши Бојан Лазаревски од должноста в.д. директор на Агенцијата за филм и за нов директор го именува Владимир Ангелов. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ...