еМагазин

Tag : Гили

Бизнис ТОП СТОРИИ

Автомобилскиот бренд „Гили“ отвора прв изложбен салон во Џевахир Мол Скопје

Редакција
Еден од водечките производители на автомобили „Гили“ (Geely) ќе отвори изложбен салон во новиот трговски центар Џевахир Мол Скопје. Со отворањето на првиот салон, „Гили...