еМагазин

Tag : Глен Клоуз

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Видео) Филмот „Пред дождот“ не ми излегува од мислите, вели Глен Клоуз

Редакција
Филмот „Пред дождот“ не ми излегува од мислите, вели една од најдобрите светски актерки на денешницата, Глен Клоуз, во видео во кое филмски работници и...