еМагазин

Tag : Мари Клер

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Горјана Џоја Кулишевска фантастична во модниот едиторијал на српскиот Мари Клер

Редакција
Нашиот интернационален модел Горјана или како ја нарекуваат странските модни агенции (Џоја) неодамна го работеше летниот моден едиторијал за српското издание на модниот магазин Мари...