еМагазин

Tag : Татјана Тати Јанушева

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Фото) Македонскиот модел Татјана Тати Јанушева во трета кампања за светскиот бренд Tally Weijl

Редакција
Македонскиот интернационален модел Татјана Тати Јанушева веќе три години работи во најголемите модни центри и со најдобрите светски брендови. Неодамна Јанушева, трет пат по ред...