еМагазин

Tag : Аутопартс Eкспо

Локално

На 3. јуни Аутопартс Eкспо 2023, саем за автоделови во Скопје

Редакција
На 3 јуни во хотелот Мериот во Скопје со почеток во 12 часот ќе се одржи Аутопартс Експо (Auto Parts Expo) 2023, интернационален саем за...