еМагазин

Tag : Кејтлин Мекалистер

БАШ НИ Е ЌЕФ

Во Скопје Женски приказни со предавачи од Чикаго на тема Soft Landing & Community Building

Редакција
Дали сте подготвени да чуете уште едни Женски приказни на тема Soft Landing & Community Building? Специјалните предавачи на трeтиот настан од втората сезона се...