еМагазин

Tag : креативен базар

БАШ НИ Е ЌЕФ

Утре почнува голем базар на современи креации за Денот на вљубените

Редакција
Утре, во 10 часот се отвора голем Љубовен базар на уникатни уметнички креации во пресрет на Денот на вљубените, во организација на Скопје Сити Мол,...