еМагазин

Tag : Круна

БАШ НИ Е ЌЕФ

Ново од продукцијата на Телеком Србија: „Круна“ – музичка бајка која ни носи познати актерски имиња и целосно оригинален жанр

Редакција
Во Белград почна снимањето на најновото кинематографско остварување во продукција на Телеком Србија, Кинооко филм и 100 Strong Production, кое според зборовите на креаторите е...