еМагазин

Tag : лихнида

БАШ НИ Е ЌЕФ

Охридска пекара „Лихнида“ нуди леб и бели пецива бесплатно

Редакција
Охридската пекара „Лихнида“ нуди помош на оние кои најмногу им треба, односно дава пецива и леб без пари. Идејата се родила од актуелната состојба со...