еМагазин

Tag : Ловечка

Локално

(Фото) На Пелистер изгоре планинарската куќа „Ловечка“

Редакција
Планинарската куќа „Ловечка“ која се наоѓа на надморска височина од 1.950 метри на планината Баба изгоре и е неупотреблива. Станува збор за објект кој го...