еМагазин

Tag : маица

БАШ НИ Е ЌЕФ

Купи dry-fit маица од Skopje Run 10K и #ЗасадиВоздух во Скопје

Редакција
Трката која трета година по ред е дел од нашиот главен град, Skopje Run 10K, минатата година беше сведок на илјадници лица кои беа дел...