еМагазин

Tag : Мартинијан Кириловски

Забава

(ВИДЕО) Мартинијан Кириловски победник на „Макфест 2019“

Редакција
Победник на 34-то издание на Фестивалот на забавни мелодии „Макфест 2019“ е Мартинијан Кириловски, кој ја изведе песната „сто пати на ден“. Второто место е...