еМагазин

Tag : метро

Балкан

(ВИДЕО) На метрото во Солун конечно му тргна

Редакција
По долги години работа, одлагања, стопирање на изградбата, во Солун конечно е видлив резултатот од метро линијата, пренесува дописникот на еМагазин од Солун. Целиот проект...