еМагазин

Tag : пешачка патека

Локално

Одлична вест: Берово доби пешачка и вело-патека

Редакција
Со поврзување на улиците „Димитар Влахов” и “Борис Кидрич”, Берово доби нова пешачка и вело-патека. Како што информираше градоначалникот на Берово, Звонко Пекевски патеката е...