еМагазин

Tag : петок за заедницата

БАШ НИ Е ЌЕФ

Tимот на Реплек волонтираше за помош за бездомниците во рамки на глобалната иницијатива „Петок за заедницата“  

Редакција
Во согласност со својата трајна определба за општествено одговорно делување, тимот на Реплек се приклучи кон глобалната волонтерска иницијатива  –  Петок за заедницата (Social Friday),...