еМагазин

Tag : петраки

Балкан

Свештеник во Грција фрлил киселина на седум митрополити

Редакција
Свештеник, кој требало да биде расчинет, денеска фрлил киселина на седум митрополити, кои имале состанок во манастирот Петраки во Атина, јавува дописникот на еМагазин од...