еМагазин

Tag : подведување

Македонија

Велешанка подведувала малолетничка на проституција

Редакција
Малолетничка давала сексуални услуги на повеќе локации во Скопје и Велес, а подведувачката и ги земала „заработените“ пари. Како што соопшти МВР, Н.Д.(20) од Велес,...