еМагазин

Tag : Типстер Куп

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Доделен станот од Tипстер купот на „Sport Life“

Редакција
Премијата на Типстер куп сезоната 2022/2023 – станот во Џевахир Скај Сити, ја освои Владимир Трајчев од Струмица. Трајчев до највредната награда стигна благодарение на...